Data dodania

21.06.2022
Huawei Seeds for the Future

Wystartowały zapisy do IX edycji programu Huawei Seeds for the Future

Studenci!

Już dziś możecie wysłać swoje zgłoszenie do IX edycji darmowego, prowadzonego zdalnie programu Huawei Seeds for the Future, dzięki któremu postawicie swój pierwszy lub kolejny krok w branży IT. Na Wasze aplikacje organizatorzy czekają do 20 października 2022. W tym roku Seeds for the Future będzie odbywało się w dniach 21-28 listopada 2022 roku.

Co to za program?

Seeds for the Future to oryginalna inicjatywa Huawei, której celem jest poszerzanie dostępu studentów do najwyższej jakości wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu nowych technologii. W tym roku 8-dniowy program wydarzenia umożliwi Wam poznanie wiodących trendów w rozwoju sztucznej inteligencji, zastosowań 5G, a także sposobów na produkcję zielonej energii czy obliczenia w chmurze. Oprócz tego program jest wyjątkową okazją do rozwinięcia umiejętności miękkich, niezwykle przydatnych w rozwoju kariery. Podczas Seeds For The Future, nabędziecie zdolności przywódczych, umiejętności strategicznego myślenia oraz zmierzycie się z pracą w grupie.  Wszystkie te aktywności będą się odbywały pod czujnym okiem ekspertów z całego świata, którzy podzielą się z Wami swoim doświadczeniem oraz aktualną wiedzą z branży.

W ramach programu odbywa się również zespołowy konkurs Tech4Good, na poczet którego każda grupa przygotowuje projekt autorskiej technologii, rozwiązującej istotny problem współczesnego świata. Nabyte umiejętności będziecie więc mogli wykorzystać w praktyce od razu, przyczyniając się jednocześnie do zniwelowania palących trudności w społeczeństwie. Prezentacja projektów nastąpi podczas globalnego rozdania nagród.

Z korzyścią dla Was

Seeds for the Future to niepowtarzalna okazja do międzynarodowego networkingu i integracji ze studentami z całego świata. Przewidziane sesje mentoringowe i możliwość dyskusji pozwolą Wam poznać wiedzę, opinie i rady czołowych, globalnych ekspertów z branży. Program może stać się dla Was szansą na pozyskanie staży lub stypendiów, a certyfikat uzyskany po zakończeniu programu będzie wyraźnym potwierdzeniem Waszych zdolności dla potencjalnego przyszłego pracodawcy. Do wygrania są także atrakcyjne nagrody rzeczowe marki Huawei o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. W zeszłym roku jedną z takich nagród uzyskał również student Politechniki Poznańskiej, który wykazał się szczególną aktywnością.

Jak się zgłosić?

Każdy student, którego średnia ocen wynosi min. 4,0 lub, który jest w rankingu 30% najlepszych studentów swojego wydziału, może złożyć aplikację. Program Seeds for the Future jest w głównej mierze adresowany do studentów zainteresowanych tematami związanymi z nowymi technologiami, ale odmienne zainteresowania nie stanowią przeszkody w aplikacji.

Zgłoście się do 20.10.2022, wypełniając prosty formularz pod tym linkiem: Bieżąca edycja – Seeds for the Future. Po wypełnieniu ankiety zostaniecie poproszeni o dosłanie krótkiego CV, potwierdzenia średniej ocen, a także podpisanie klauzuli informacyjnej programu. Opcjonalnie można dołączyć 2-3 minutową autoprezentację wideo lub inne dodatkowe materiały, które potwierdzą Wasze dotychczasowe dokonania.

Wyniki naboru zostaną podane 11-12 listopada 2022.

 

 

PL