Data wydarzenia

Seminarium.ZiIP 2021
Plakat

Już niedługo startuje kolejna edycja Seminarium.ZiIP Po raz trzeci będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniu przybliżającym nam wyzwania stojące przez studentami kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji i nie tylko!

 

Kilka słów o samym wydarzeniu:

Czym jest i jak powstało Seminarium.ZiIP?

Seminarium.ZiIP to wydarzenie, które porusza tematykę szeroko pojętej produkcji i oszczędnego wytwarzania, a także usprawnień działających w firmach XXI wieku. Wydarzenie powstało z inicjatywy studentów kierunku Zarządzania i Inżynierii produkcji pod opieką Koła Naukowego PRIME oraz PROgressio PROmotio.

Jakie tematy będą poruszane podczas 3 edycji Seminarium.ZiIP?

W tegorocznej edycji pojawi się temat przewodni jakim jest Industry 4.0!

Czy na wydarzenie trzeba się zarejestrować?

Zachęcamy do zarejestrowania się, ponieważ spośród zarejestrowanych osób organizatorzy losują laureatów nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

Czas, miejsce, forma?

Już 17.11.2021 r. spotkamy się online na transmisji prowadzonej przez członków Koła Naukowego PRIME na platformie YouTube.

 

Seminarium zostanie podzielone na dwie sekcje:

  • panel prelekcyjny prowadzony przez przedstawicieli różnych firm, którzy podziela się swoją wiedzą oraz doświadczeniami wraz z panelem dyskusyjnym, na którym uczestnicy wydarzenia będą mogli zadać pytania gościom,
  • panel studencki, podczas którego dowiecie się o doświadczeniu, jakie do tej pory zdobyło kilkoro z licznych absolwentów naszej uczelni.

 

Zapraszamy wszystkich na tegoroczną edycję Seminarium.ZiIP oraz do odwiedzenia naszego Facebook, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/Seminarium.ZiIP/ oraz do zarejestrowania się na https://e3-seminarium-ziip.konfeo.com !