Data wydarzenia

Konferencja TEDxPUT

W dniu 31 marca 2023 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej (sala CW4) odbędzie się konferencja TEDxPUT. Tematem przewodnim jest hasło "BUILD&RUN", które nie tylko symbolizuje uwielbiany przez informatyków przycisk kompilacji programu, ale także ma świadczyć o procesie, przez który przechodzi każdy z nas, w szkole, w pracy, w domu, w relacjach, w życiu.

Podczas konferencji prelegenci z wielu dziedzin będą dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, inspirując do działania i osiągania wyznaczonych celów. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. naukowcy, eksperci, pedagodzy oraz liderzy.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do wymiany myśli i doświadczeń, a także zachęta do budowania społeczności, w której kreatywność i innowacyjność są kluczowe. TEDxPUT: BUILD&RUN to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów oraz zdobycia nowej wiedzy i inspiracji.

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się wkrótce, zachęcamy do śledzenia informacji na oficjalnej stronie konferencji https://www.facebook.com/tedxput oraz profilu na Instagramie https://www.instagram.com/tedxput/

poster