XIII Gala Logistyki – wesele Caddy i T6

12 czerwca 2023 r. po raz trzynasty zapraszamy na Galę Logistyki, podczas której studenci 3 roku kierunku Logistyka przedstawią efekty swojej kilkumiesięcznej pracy projektowej. W tym roku zrealizowanych zostało 9 projektów studenckich. Wszystkie dla przedsiębiorstwa Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Tematem przewodnim XIII Gali Logistyki jest: „Wesele Caddy i T6 w cyfrowym bliźniaku lean fabryki”. Gala ma charakter imprezy publicznej, otwartej. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane! Termin i miejsce: 12.06.2023 r., godz.

WYKŁAD OTWARTY

Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty, który wygłosi dr Beate Störtkuhl pt. "Ochrona dóbr kultury w czasie I wojny światowej na terytoriach polskich - wyniki badań historycznych wobec aktualnych wyzwań w Ukrainie". Wykład odbędzie się 31 maja 2023 r. o godz. 14:00 w Sali 001 na Wydziale Architektury, ul. Jacka Rychlewskiego 2.

PLAKAT

MALI NAUKOWCY

Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat na zajęcia naukowe i artystyczne - MALI NAUKOWCY. Czekamy na Was w sobotę 3 czerwca 2023 r. od 10.00 do 12.00 w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej.

W programie m.in.: